جی پی اس خودرو

ردیاب وسیله‌ای ضروری برای جلوگیری از سرقت دوچرخه

786 بازديد
1400/12/17
چطور بهترین دزدگیر و جی پی اس برای دوچرخه را انتخاب کنیم؟
کپی شد

بسیاری از بچه‌ها و بزرگ‌ترها به دوچرخه‌سواری علاقه دارند. بچه‌ها ساعت‌ها با یک دوچرخه سرگرم می‌شوند و بزرگ‌ترها هم برای پیمودن مسافت‌های کوتاه از آن استفاده می‌کنند. بنابراین در هر کوچه و خانه‌ای چند دوچرخه وجود دارد. دوچرخه‌ها سبک هستند و حمل‌ونقل کم‌دردسری دارند پس بسیار مورد توجه سارقین قرار می‌گیرند.

بیشتر افراد برای جلوگیری از سرقت دوچرخه از قفل و زنجیر استفاده می‌کنند. اما این اصلا کافی نیست و سارقین به راحتی این قفل‌ها را باز ی و دوچرخه را سرقت می‌کنند. خرید ردیاب دوچرخه در چنین مواقعی بسیار راه‌گشا خواهد بود. در این مقاله به‌طور کامل در مورد خرید بهترین دزدگیر و جی‌پی‌اس برای دوچرخه توضیح می‌دهیم.

ردیاب دوچرخه چیست؛ از کجا جی‌پی‌اس بخریم؟ 

ردیاب دوچرخه یا جی ‌پی ‌اس  یک قطعه کوچک است که روی دوچرخه شما نصب می‌شود. با این قطعه اطلاعات همه مسیرهایی که با دوچرخه طی می‌کنید از طریق سیم‌کارت ردیاب به گوشی شما ارسال می‌شود.  پس شما با خرید ردیاب از موقعیت دقیق دوچرخه خود باخبر شده و در صورت سرقت و جابه‌جایی خیلی زود خودتان را به محل مشخص شده می‌رسانید. خرید اینترنتی ردیاب دوچرخه یکی از روش‌های سریع و مناسب برای تهیه یک وسیله‌ای ضروری و مطمئن است.

چطور بهترین دزدگیر و جی پی اس برای دوچرخه را انتخاب کنیم؟

ضرورت خرید بهترین دزدگیر و جی‌پی‌اس برای دوچرخه 

 دوچرخه‌ها به اندازه اتومبیل‌ها امنیت ندارند برای مثال شما نمی‌توانید روی دوچرخه دزدگیر نصب کنید. قفل و زنجیر هم آن‌طور که باید و شاید امنیت دوچرخه را تامین نمی‌کند.

با این همه اگر گاهی مجبور می‌شوید دوچرخه را برای چند دقیقه یا چند ساعت، جایی پارک کنید باید به فکر یک راه مناسب برای حفظ امنیت آن باشید. خرید و نصب جی ‌پی ‌اس یکی از بهترین روش‌ها برای حفظ امنیت دوچرخه است. اگر دوچرخه جابه‌جا شود یا به سرقت برود، از طریق ردیاب برای شما پیام ارسال می‌شود. شما می‌توانید با کمک پلیس خیلی زود خود را به محل هشدار برسانید و اقدامات لازم را انجام دهید.

جی‌پی‌اس دوچرخه چه کاربردهایی دارد؟ 

ردیاب‌ها استفاده‌های مختلفی دارند. بعضی از این کاربردها مثل نصب میکروفن مخفی در منزل قانونی و اخلاقی نیستند. اما ردیاب‌ها در بیشتر مواقع برای حفظ امنیت به کار می‌روند. ردیاب دوچرخه هم کاربردهای مختلفی دارد که در ادامه به‌طور مفصل در مورد آن‌ها توضیح می‌دهیم.

چطور بهترین دزدگیر و جی پی اس برای دوچرخه را انتخاب کنیم

تامین امنیت دوچرخه‌ها با استفاده از انواع ردیاب 

این روزها خیلی از افراد از دوچرخه برای رفت‌وآمد در مسیرهای درون‌شهری استفاده کرده و گاهی باید دوچرخه را در مکان‌های عمومی پارک کنند. در چنین شرایطی تامین امنیت دوچرخه از دغدغه‌های مهم صاحبان این وسیله است. با خرید ردیاب دوچرخه و نصب آن مشکل امنیت تا حد زیادی برطرف می‌شود. چرا که اگر به هر دلیلی دوچرخه جابه‌جا شود، شما از طریق جی‌پی‌اس اطلاع پیدا کرده و اقدامات لازم را انجام می‌دهید.

البته خیلی‌ها در مورد از کار انداختن جی پی اس خودرو با فندکی یا وسایل دیگر چیزهایی شنیده‌اند و تصور می‌کنند خرید ردیاب بی‌فایده است. اما بهتر است بدانید ردیاب دوچرخه در قسمت‌های مخفی مثل زیر زین یا داخل تیوپ چرخ نصب می‌شود و سارقین به‌راحتی نمی‌توانند آن را پیدا و از کار بیندازند.

تامین امنیت فرزندان با خرید ردیاب دوچرخه 

یکی از آرزو‌های هر کودکی دوچرخه‌سواری است. بچه‌ها دوست دارند ساعت‌ها با دوچرخه در محیط اطراف بازی کنند. اما والدین به دلیل سرقت دوچرخه و ترس از گم شدن بچه‌ها چنین اجازه‌ای را به فرزندان نمی‌دهند. خرید اینترنتی ردیاب دوچرخه در چنین مواقعی حسابی به‌کار می‌آید. با نصب ردیاب روی دوچرخه مسیر رفت‌وآمد بچه‌ها را به کمک آن کاملا زیر نظر می‌گیرید. اگر کودک یا نوجوان از محدوده مشخص خارج شود یا مشکل دیگری پیش بیاید، خیلی زود اقدام می‌کنید.

چطور بهترین دزدگیر و جی پی اس برای دوچرخه را انتخاب کنیم

جلوگیری از انحراف و تقلب در مسابقه‌ها با کمک ردیاب 

حتما در تلویزیون تصاویری از مسابقه‌های دوچرخه سواری را دیده‌اید. گاهی ده‌ها دوچرخه‌سوار با هم مسابقه می‌دهند و مسیرهای طولانی را طی می‌کنند. ردیاب دوچرخه در چنین مسابقه‌هایی برای کنترل دوچرخه‌سوار و همین‌طور جلوگیری از انحراف و تقلب استفاده می‌شود.

استفاده سامانه‌های اجاره دوچرخه از جی‌پی‌اس 

سامانه‌هایی برای اجاره دوچرخه در بعضی پارک‌ها یا سطح شهر وجود دارند. کنترل این دوچرخه‌ها با استفاده از ردیاب انجام می‌شود. به عبارتی مسیر رفت‌وآمد دوچرخه‌های اجاره‌ای را با استفاده از ردیاب زیرنظر می‌گیرند و مراقبند تا مشکلی برای آن‌ها به وجود نیاید.

شارژ باتری ردیاب دوچرخه تا چه زمانی باقی می‌ماند؟ 

میزان نگهداری شارژ در ردیاب‌ها به نوع و مدل آن‌ها بستگی دارد. بعضی از ردیاب‌ها چند روز یک‌بار نیاز به شارژ شدن دارند و برخی هم تا یک‌ سال شارژ می‌مانند. بهتر است قبل از دریافت قیمت جی‌پی‌اس برای دوچرخه و خرید آن، حتما به میزان نگهداری شارژ دقت کنید و ردیابی با قابلیت نگهداری شارژ بالا بخرید.

نصب جی پی اس

آیا خرید ردیاب دوچرخه برای حفظ امنیت کافی است؟ 

برای تامین امنیت دوچرخه فقط روی ردیاب حساب نکنید. به قول معروف همه تخم‌مرغ‌ها را در یک سبد نچینید! ردیاب را روی دوچرخه نصب کنید اما برای امنیت بیشتر حتما از قفل و زنجیر هم کمک بگیرید. ردیاب‌ها بیشتر برای پیدا کردن دوچرخه بعد از سرقت به کار می‌آیند اما قفل و زنجیر تا حدودی جلوی سرقت را می‌گیرد. قفل U شکل بهترین نوع قفل برای انواع دوچرخه است. شکستن این قفل کار راحتی نیست و سارقان را به دردسر می‌اندازد.

خرید بهترین ردیاب دوچرخه از معتبر‌ترین فروشگاه اینترنتی

خرید بهترین دزدگیر و جی‌پی‌اس برای دوچرخه مزایای زیادی دارد. با استفاده از ردیاب امنیت دوچرخه شما تا حد زیادی تامین می‌شود. لازم نیست دنبال مدل‌های خیلی پیشرفته یا گران باشید. خرید ردیاب دوچرخه ارزان هم کار شما را راه می‌اندازد.

ردیاب زیر زین یا داخل تیوپ نصب می‌شود. اطلاعات مربوط به دوچرخه روی تلفن همراه شما قابل دسترسی است. ردیاب روی دوچرخه بچه‌ها هم نصب می‌شود و مسیر رفت‌وآمد آن‌ها قابل کنترل است. شما می‌توانید قیمت جی‌پی‌اس برای دوچرخه را از سایت‌های معتبر دریافت کنید و در نهایت ردیابی با کیفیت قابل‌قبول و با مناسب‌ترین قیمت سفارش دهید. ردیاب‌ها به‌سادگی روی دوچرخه نصب می‌شوند و همه نگرانی‌های شما را بابت سرقت دوچرخه و گم شدن کودکان یا نوجوانان از بین می‌برند. 

 

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
1 از 1 رای

نظرات کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *