جی پی اس خودرو
About Image

درباره جی پی اس خودرو

بیش از یک دهه فعالیت پر افتخار در تامین امنیت دارایی شما

About Image

تمام دغدغه ما از زمانی شروع شد که نیاز به ایجاد امنیت بیشتر برای شما هموطنان را اولویت خود قرار دادیم. امروز نیز به ثمره اعتماد شما توانسته ایم با بیش از 15 سال سابقه درخشان، همواره نگهبان دارایی های شما باشیم.

جی پی اس خودرو

معتبرترین شرکت فروش انواع جی پی اس خودرو از سال 1385

یک سال گارانتی

تعویض بدون قید و شرط

شرکت رسمی

بیش از ۱۵ سال سابقه

سامانه ردیابی

با نسخه موبایل و دسکتاپ

یک سال گارانتی

تعویض بدون قید و شرط

پشتیبانی اورژانسی

در زمان سرقت یا سانحه

سامانه ردیابی

بیش از ۱۵ سال سابقه

شرکت جی پی اس خودرو از سال 85 فعالیت خود را در زمینه واردات و فروش دستگاه های ردیاب و جی پی اس خودرو  بصورت رسمی آغاز کرد و به حول و قوه الهی توانست یکی از بهترین شرکت های فعال در عرصه ردیابی شود. این شرکت در سال 1385 در سازمان ثبت شرکت ها به ثبت رسید.

شرکت جی پی اس خودرو بزرگترین وارد کننده در بین بیش از 10 شرکت فعال در این عرصه می باشد و با افتخار اعلام می دارد که تمامی دستگاه های این شرکت بصورت واقعی در بیش از 3 لایه مرحله مختلف قبل از فروش ،تست و سپس تحویل مشتری داده می شود و تمامی محصولات با گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه میشوند . دلیل پایین بودن قیمت محصولات نیز واردات و پخش بصورت عمده می باشد و با سود ناچیزی بصورت عمده یا خرده بفروش میرسد. توجه داشته باشید که محصولات پیشنهادی شرکت که مدل و امکاناتشان در کاتالوگ شرکت موجود است ،کاملا اصل و قبلا توسط تیم مهندسی شرکت جی پی اس خودرو تست شده اند.

قبل از خرید هرگونه سیستم ردیاب و جی پی اس ماشین ،کیفیت و کارایی و قیمت شرکت جی پی اس خودرو را با سایر شرکت ها مقایسه کرده و سپس تصمیم بگیرید. همچنین کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره در زمینه خرید ردیاب به شما خریداران محترم در سراسر کشور می باشند.

پیروز باشید

نظرات کاربران

از زبان مشتریان جی پی اس خودرو

رضا ملک زاده مشتری جی پی اس خودرو

به کمک مجموعه جی پی اس خودرو امکان مدیریت ناوگان حمل و نقل بار برای من بسیار ساده تر شد و همواره می توانم موقعیت مکانی خودروهای خود را مشاهده کنم.

ساناز مرادی مشتری جی پی اس خودرو

اولین بار در حین خرید ردیاب خودرو خیلی مردد بودم که اصلا ممکنه به کارم بیاد یا نه، اما زمانی که خودروم رو نیمه شب از درب خونه سرقت کردن تازه فهمیدم که داشتن یک ردیاب کارآمد چقدر بدرد بخوره! ممنونم از زحمات شما عزیزان در جی پی اس خودرو