جی پی اس خودرو

دزدگیر سیم کارتی خودرو چیست و چگونه کار می کند؟

5165 بازديد
1399/04/25
دزدگیر سیم کارتی خودرو چیست
کپی شد

در سال های اخیر به دلیل افزایش سرقت ها استفاده از انواع وسایل امنیتی بیشتر شده است. سال ها قبل نیازی به ردیاب یا دزدگیرهای پیشرفته نبود. در آن روزها می توانستیم با کمک یک دزدگیر ساده امنیت اتومبیل خود را تامین کنیم. اما امروزه انواع پیشرفته دزدگیر برای مقابله با سارقین به بازار عرضه شده است. یکی از بهترین دزدگیرهای موجود، دزدگیر سیم کارتی خودرو است. در ادامه با بررسی قیمت دزدگیر سیم کارتی خودرو، ویژگی ها و کاربردهای آن همراه جی پی اس خودرو باشید.

دزدگیر سیم کارتی خودرو، مرز میان سادگی و امنیت

اگر برای خرید ردیاب یا دزدگیر سری به بازار ضد سرقت زده باشید با انواع مختلف دزدگیر رو به رو می شوید. به طور کلی در بازار سه نوع دزدگیر وجود دارد. دزدگیرهای ساده، دزدگیر سیم کارتی خودرو و دزدگیرهای تصویری مهم ترین ضدسرقت های موجود در بازار ایران هستند. دزدگیرهای ساده قدیمی ترین ابزارهای امنیتی ماشین به شمار می روند. دزدگیرهای تصویری نیز مجهز ترین و پیشرفته ترین ضد سرقت های بازار هستند. به این ترتیب دزدگیرهای سیم کارت خور در مرز میان دزگیرهای پیشرفته و ساده قرار می گیرد.

دزدگیر سیم کارتی خودرو

چرا استفاده از دزدگیر ماشین سیم کارتی افزایش پیدا کرده است؟

از کار انداختن دزدگیرهای ساده کار بسیار ساده ای است. احتمالا شما نیز بارها ویدیوهایی را تماشا کرده اید که سارق در کمتر از یک دقیقه، در اتومبیل را باز می کند. به دلایل امنیتی بسیار زیادی، دوره دزدگیرهای سیم کارت خور به سر آمده است. از طرف دیگر ضدسرقت های پیشرفته معمولا گران قیمت هستند. با وجود همه امکانات و تجهیزاتی که دزدگیرهای تصویری در اختیار کاربران می گذارند اما قیمت بالا باعث شده بسیاری به فکر سایر گزینه ها باشند. در این شرایط دزدگیر سیم کارت خور با قیمت پایین و امکانات مناسب می تواند دغدغه های امنیتی کاربران را به خوبی رفع کند.

مزایا و معایب دزدگیر سیم کارتی ماشین

همان طور که اشاره کردیم دزدگیرهای سیم کارت خور امکانات بسیار مناسبی را به کاربران ارائه می کنند. از جمله مزایای دزدگیرهای سیم کارت خور می توان به نظارت کامل بر ماشین، خاموش کردن ماشین از راه دور و امکان ارسال خودکار موقعیت ماشین اشاره کرد. البته بسته به مدل های مختلف دزدگیرهای سیم کارت خور، امکانات بیشتری نیز روی آنها وجود دارد. از معایب دزدگیر سیم کارتی خودرو نیز می توانیم به احتمال قعطی ارتباطات با کاربر در نقاط کور یا دورافتاده شبکه ارتباطی اشاره کنیم.

کاربردهای دزدگیر سیم کارت خور

نگاهی به مهم ترین ویژگی های دزدگیرهای سیم کارت خور اتومبیل

3 ویژگی مهم در ضدسرقت های سیم کارت خور وجود دارد که این ضدسرقت ها را متمایز از بقیه کرده است. در ادامه نگاهی دقیق تر به این ویژگی ها خواهیم داشت. پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از محصولات متنوع جی پی اس خودرو به صفحه جی پی اس حیوانات مراجعه بفرمایید.

1. سارق بدون اجازه شما نمی تواند حرکت کند

یکی از ویژگی های مهم دزدگیرها سیم کارت خور هماهنگی ریموت با ضدسرقت است. این هماهنگی به این معنا است که حتما باید ریموت دزدگیر را برای باز کردن و روشن کردن خودرو به همراه داشته باشید. به این ترتیب سارقین نمی توانند به راحتی در خودرو باز کنند. حتی در صورتی که موفق به این کار شوند، دزدگیر سیمکارتی خودرو به کاربر یک پیامک به همراه موقعیت دقیق خودرو ارسال می کند. این مساله امنیت خودرو را افزایش می دهد. 

2. ماشین خود را از هر جایی قفل کنید

وقتی از یک دزدگیر ساده استفاده می کنیم حداکثر می توانیم در فاصله 500 متری، اتومبیل خود را قفل کنیم. اما با استفاده از دزدگیر سیم کارت خور از هر فاصله ای می توانیم ماشین خود را قفل کنیم. در حقیقت برای قفل کردن ماشین فقط نیاز به ارسال یک پیامک داریم. این ویژگی برای افرادی که در برخی مواقع فراموش می کنند ماشین را قفل کنند، بسیار کاربردی است. پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با محصولات و خدمات شرکت جی پی اس خودرو به صفحه جی پی اس همراه سالمندان مراجعه بفرمایید.

دزدگیر سیم کارت خور راه مقابه با سارقان

3. هر لحظه از وضعیت اتومبیل مان مطلع می شویم

بهترین ویژگی دزدگیر سیم کارتی خودرو را می توانیم تامین امنیت بیشتر بدانیم. به کمک این دزدگیر می توانیم از هر زمان و مکانی به اتومبیل مان دسترسی داشته باشیم. امکان خاموش کردن اتومبیل نیز با کمک دزدگیر سیم کارت خور می تواند خیال ما را از بابت سرقت ماشین تا حد بسیار زیادی راحت کند.

چگونه دزدگیر سیم کارت خور را بر روی اتومبیل نصب کنیم؟

نصب دزدگیر سیم کارتی کار چندان سختی نیست. در ابتدا باید یک سیم کارت فعال به همراه بسته اینترنت برای سیم کارت تهیه کنیم. بعد از آن می توانیم با اتصال دزدگیر به برق ماشین و قرار دادن آن در یک امن، به راحتی دزدگیر سیم کارت خور را فعال می کنیم. پیشنهاد می کنیم اگر آشنایی چندانی با برق ماشین ندارید از یک متخصص برق خودرو کمک بگیرید.

قیمت دزدگیر سیم کارتی خودرو چقدر است؟ 

دزدگیر سیم کارتی خودرو در رده قیمتی متفاوتی عرضه می شود. بسته به امکانات، خدمات پشتیبانی و همچنین شرکت ارائه کننده قیمت دزدگیر سیم کارتی خودرو متفاوت است. اما بررسی ها نشان می دهد که قیمت این دزدگیر بین 1 تا 3 میلیون تومان است. در برخی موارد دزدگیرهای پیشرفته سیم کارتی با قیمت بیش از 3 میلیون تومان هم به فروش می رسد. 

آیا دزدگیر سیم کارت خور بهترین راه تامین امنیت ماشین است؟

دزدگیرها مزایای بسیار زیادی دارند. اما پیشرفته ترین دزدگیرها یک نقص بزرگ دارند. اگر اتومبیل مان به سرقت برود دزدگیر نمی تواند کار خاصی انجام داد. در حقیقت دزدگیرهای صرفا ابزار پیشگیری از سرقت هستند و در صورت دزدیده شدن اتومبیل، نمی توان اقدام دیگری کرد. به همین دلیل بهترین راه مراقبت از خودرو استفاده از ردیاب است. استفاده از ردیاب ماشین می تواند مکمل خوبی برای دزدگیر باشد. با خرید جی پی اس کوچک ارزان در کنار دزدگیر می توانیم حتی در صورت به سرقت رفتن اتومبیل در کوتاه ترین زمان ممکن، مکان دقیق ماشین خود را پیدا کنیم.

مزایا و معایب دزدگیر سیم کارت خور ماشین

چرا باید از ردیاب استفاده کنیم؟ 

استفاده از ردیاب در کنار دزدگیر اهمیت زیادی دارد. از کار انداختن اکثر دزدگیرها حتی ضدسرقت هایی مانند دزدگیر سیم کارتی ماشین چندان دشوار نیست. اما ردیاب را می توان در داخل اتومبیل پنهان کرد. به گونه ای که سارق نتواند به راحتی آن را پیدا کند. از طرف دیگر با دسترسی به پنل ردیابی می توان در هر ساعتی از وضعیت دقیق خودرو مطلع شد. با توجه به همه این دلایلی که مطرح کردیم، ردیاب را می توان بهترین تکنولوژی امنیتی در کنار انواع دزدگیر ها دانست. 

دزدگیر سیم کارتی خودرو در کنار ردیاب، زوج طلایی امنیت اتومبیل

در این مقاله سعی کردیم به سوال دزدگیر سیم کارتی خودرو چیست پاسخ دهیم. همچنین ویژگی های مختلف دزدگیر سیم کارت خور را بررسی کردیم. در ادامه نیز نگاهی به ردیاب خودرو داشتیم. در انتهای مقاله نیز تاکید می کنیم که ردیاب و دزدگیر ماشین می توانند در کنار هم امنیت اتومبیل را تا حد بسیار زیادی ارتقاء دهند. در پایان پیشنهاد می کنیم برای خرید انواع ردیاب ماشین با شماره 28426383 – 021 تماس حاصل کنید. همکاران ما پاسخگوی سوالات شما هستند.

سوالات متداول مشتریان

01دزدگیر سیم کارتی خودرو چیست؟

دزدگیر سیم کارتی خودرو یکی از انواع دزدگیرهای ماشین است که امکان نصب سیم کارت را دارد. با کمک سیم کارت می توان هر لحظه از خودرو به خوبی مراقبت کرد. دزدگیر سیم کارتی در کنار ضد سرقت های ساده و تصویری از رایج ترین دزدگیرهای موجود در بازار هستند. 

02دزدگیر سیم کارتی خودرو چه مزایا و معایبی دارد؟

با کمک دزدگیر سیم کارتی خودرو، می توانیم اتومبیل را از راه دور خاموش کنیم. از طرف دیگر می توان در هر لحظه به موقعیت خودرو نیز دسترسی داشت. از معایب دزدگیر سیم کارتی ماشین نیز می توانیم به امکان قطع شدن دزدگیر در صورت قطع شدن شبکه ارتباطی یا قرار گرفتن در نقطه کور اشاره کنیم. 

03آیا دزدگیر سیم کارتی ماشین بهترین راه تامین امنیت است؟

دزدگیرها تنها می توانند وسیله ای برای پیشگیری از سرقت اتومبیل باشند و در صورت سرقت ماشین نمی توان کاری انجام داد. بهترین راه حفظ امنیت ماشین استفاده همزمان از ردیاب و دزدگیر است. به این ترتیب در صورت سرقت نیز می توانیم اتومبیل را به راحتی پیدا کنیم. 

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
4.8 از 14 رای

نظرات کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. امیرحسین شجاعی

  سلام. من روی ماشینم دزدگیر سیمکارتی نصب کردم قبلا، امکانش هست ردیاب هم کنار دزدگیر استفاده کنم؟ تداخل با هم ایجاد نمی کنند و اینکه برای سیستم برقی ماشین اشکالی پیش نمیاد که همزمان ردیاب و دزدگیر با هم نصب باشند؟

  1. پشتیبانی جی پی اس خودرو

   سلام امیر حسین عزیز
   بله شما می توانید در کنار استفاده از دزدگیر سیم کارتی، ردیاب هم نصب کنید تا امنیت خودروی خود را افزایش دهید. ردیاب ها هیچ تداخلی با سیستم دزدگیر معمولی خودرو ایجاد نمی کنند. پیشنهاد ما استفاده از ردیاب پیشرفته دزدگیر ماهواره ای است. این جی پی اس یکی بهترین گزینه های موجود در بازار است که می تواند به طور کامل تمام نقاط ضعف دزدگیر سیمکارتی را پوشش دهد. این دستگاه نصب ساده ای دارد و در سیستم برقی خودرو نیز مشکلی ایجاد نمی کند.

 2. سلام. مرسی از معرفی خوب و کاملتون. فقط یک سوال داشتم . این دزدگیرها جاهایی که آنتن نیست و در نقطه کور قرار دار عملکردش چطوره؟

  1. پشتیبانی جی پی اس خودرو

   با سلام و وقت به خیر دوست عزیز.دزدگیرهای سیم‌کارتی در هر قسمت از شهر و روستا که آنتن دهی خطوط ثابت، ایرانسل و همراه اول در آنجا فعال باشد به درستی و بدون هیچ مشکلی عمل می‌‌کنند.با توجه به آنتن دهی خطوط تلفن همراه در اکثر نقاط کشور نگران عملکرد دزدگیرهای سیم‌کارتی نباشید. برای اطمینان بیشتر از امنیت خودرو می‌توانید از ردیاب‌های مجهز به تکنولوژی ال بی اس برای استفاده در نقاط کور استفاده کنید.

 3. سلام و وقت به خیر. من یک ردیاب برای ماشین دخترم میخوام که وقتایی که از خونه میره بیرون خیالمون راحت باشه و نگرانش نباشیم و در شرایط اضطراری که براش پیش میاد سریع بهمون آدرس و شرایطش و اعلام کنه. ممنون میشم اگه کمکم کنید

  1. پشتیبانی جی پی اس خودرو

   سلام و وقت به خیر. بله متاسفانه با توجه به شرایط موجود و افزایش آمار سرقت‌ها نگرانی شما کاملا قابل درک است. پیشنهاد ما برای حفاظت از امنیت خودرو و حفاظت سلامت دخترتان استفاده از ردیاب مخفی فندکی خودرو است. این ردیاب با داشتن دکمه SOS در شرایط اضطراری درخواست کمک و موقعیت لحظه‌ای فرزندتان را برایتان ارسال می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ردیاب می‌توانید با شماره 02128426383 تماس بگیرید.