دزدگیر سیم کارتی خودرو چیست و چگونه کار می کند؟

دزدگیر سیم کارتی خودرو چیست

در سال های اخیر به دلیل افزایش سرقت ها استفاده از انواع وسایل امنیتی بیشتر شده است. سال ها قبل نیازی به ردیاب یا دزدگیرهای پیشرفته نبود. در آن روزها می توانستیم با کمک یک دزدگیر ساده امنیت اتومبیل خود را تامین کنیم. اما امروزه انواع پیشرفته دزدگیر برای مقابله با سارقین به بازار عرضه شده است. یکی از بهترین دزدگیرهای موجود، دزدگیر سیم کارتی خودرو است. در ادامه با بررسی این دزدگیر همراه جی پی اس خودرو باشید.

دزدگیر سیم کارت خور، مرز میان سادگی و امنیت

اگر برای خرید ردیاب یا دزدگیر سری به بازار ضد سرقت زده باشید با انواع مختلف دزدگیر رو به رو می شوید. به طور کلی در بازار سه نوع دزدگیر وجود دارد. دزدگیرهای ساده، دزدگیرهای سیم کارت خور و دزدگیرهای تصویری مهم ترین ضدسرقت های موجود در بازار ایران هستند. دزدگیرهای ساده قدیمی ترین ابزارهای امنیتی ماشین به شمار می روند. دزدگیرهای تصویری نیز مجهز ترین و پیشرفته ترین ضد سرقت های بازار هستند. به این ترتیب دزدگیرهای سیم کارت خور در مرز میان دزگیرهای پیشرفته و ساده قرار می گیرد.

دزدگیر سیم کارتی خودرو چیست

چرا استفاده از دزدگیرهای سیم کارت خور افزایش پیدا کرده است؟

از کار انداختن دزدگیرهای ساده کار بسیار ساده ای است. احتمالا شما نیز بارها ویدیوهایی را تماشا کرده اید که سارق در کمتر از یک دقیقه، در اتومبیل را باز می کند. به دلیل امنیتی بسیار زیادی، دوره دزدگیرهای سیم کارت خور به سر آمده است. از طرف دیگر ضدسرقت های پیشرفته معمولا گران قیمت هستند. با وجود همه امکانات و تجهیزاتی که دزدگیرهای تصویری در اختیار کاربران می گذارند اما قیمت بالا باعث شده بسیاری به فکر سایر گزینه ها باشند. در این شرایط دزدگیر سیم کارت خور با قیمت پایین و امکانات مناسب می تواند دغدغه های امنیتی کاربران را به خوبی رفع کند.

مزایا و معایب دزدگیرهای سیم کارت خور اتومبیل

همان طور که اشاره کردیم دزدگیرهای سیم کارت خور امکانات بسیار مناسبی را به کاربران ارائه می کنند. از جمله مزایای دزدگیرهای سیم کارت خور می توان به نظارت کامل بر ماشین، خاموش کردن ماشین از راه دور و امکان ارسال خودکار مقعیت ماشین اشاره کرد. البته بسته به مدل های مختلف دزدگیرهای سیم کارت خور، امکانات بیشتری نیز روی آنها وجود دارد. از معیاب این ضد سرقت های سیم کارت خور نیز می توانیم به احتمال قعطی ارتباطات با کاربر در نقاط کور یا دورافتاده شبکه ارتباطی اشاره کنیم.

کاربردهای دزدگیر سیم کارت خور

نگاهی به مهم ترین ویژگی های دزدگیرهای سیم کارت خور اتومبیل

3 ویژگی مهم در ضدسرقت های سیم کارت خور وجود دارد که این ضدسرقت ها را متمایز از بقیه کرده است. در ادامه نگاهی دقیق تر به این ویژگی ها خواهیم داشت. پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از محصولات متنوع جی پی اس خودرو به صفحه جی پی اس حیوانات مراجعه بفرمایید.

1. سارق بدون اجازه شما نمی تواند حرکت کند

یکی از ویژگی های مهم دزدگیرها سیم کارت خور هماهنگی ریموت با ضدسرقت است. این هماهنگی به این معنا است که حتما باید ریموت دزدگیر را برای باز کردن و روشن کردن خودرو به همراه داشته باشید. به این ترتیب سارقین نمی توانند به راحتی در خودرو باز کنند. حتی در صورتی که موفق به این کار شوند، دزدگیر سیم کارت خور به کاربر یک پیامک به همراه موقعیت دقیق خودرو ارسال می کند.

2. ماشین خود را از هر جایی قفل کنید

وقتی از یک دزدگیر ساده استفاده می کنیم حداکثر می توانیم در فاصله 500 متری، اتومبیل خود را قفل کنیم. اما با استفاده از دزدگیر سیم کارت خور از هر فاصله ای می توانیم ماشین خود را قفل کنیم. در حقیقت برای قفل کردن ماشین فقط نیاز به ارسال یک پیامک داریم. این ویژگی برای افرادی که در برخی مواقع فراموش می کنند ماشین را قفل کنند، بسیار کاربردی است. پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با ردیاب های شخصی جی پی اس خودرو به صفحه جی پی اس همراه سالمندان مراجعه بفرمایید.

دزدگیر سیم کارت خور راه مقابه با سارقان

3. هر لحظه از وضعیت اتومبیل مان مطلع می شویم

بهترین ویژگی دزدگیر سیم کارت خور را می توانیم تامین امنیت بیشتر بدانیم. به کمک این دزدگیر می توانیم از هر زمان و مکانی به اتومبیل مان دسترسی داشته باشیم. امکان خاموش کردن اتومبیل نیز با کمک دزدگیر سیم کارت خور می تواند خیال ما را از بابت سرقت ماشین تا حد بسیار زیادی راحت کند.

چگونه دزدگیر سیم کارت خور را بر روی اتومبیل نصب کنیم؟

نصب دزدگیر سیم کارت خور کار چندان سختی نیست. در ابتدا باید یک سیم کارت فعال به همراه بسته اینترنت برای سیم کارت تهیه کنیم. بعد از آن می توانیم با اتصال دزدگیر به برق ماشین و قرار دادن آن در یک امن، به راحتی دزدگیر سیم کارت خور را فعال می کنیم. پیشنهاد می کنیم اگر آشنایی چندانی با برق ماشین ندارید از یک متخصص برق خودرو کمک بگیرید.

آیا دزدگیر سیم کارت خور بهترین راه تامین امنیت ماشین است؟

دزدگیرها مزایای بسیار زیادی دارند. اما پیشرفته ترین دزدگیرها یک نقص بزرگ دارند. اگر اتومبیل مان به سرقت برود دزدگیر نمی تواند کار خاصی انجام داد. در این مواقع استفاده از ردیاب ماشین می تواند مکمل خوبی برای دزدگیر باشد. با خرید جی پی اس کوچک ارزان در کنار دزدگیر می توانیم حتی در صورت به سرقت رفتن اتومبیل در کوتاه ترین زمان ممکن، مکان دقیق ماشین خود را پیدا کنیم.

مزایا و معایب دزدگیر سیم کارت خور ماشین

دزدگیر سیم کارت خور در کنار ردیاب، زوج طلایی امنیت اتومبیل

در این مقاله سعی کردیم به سوال دزدگیر سیم کارتی خودرو چیست پاسخ دهیم. همچنین ویژگی های مختلف دزدگیر سیم کارت خور را بررسی کردیم. در ادامه نیز نگاهی به ردیاب خودرو داشتیم. در انتهای مقاله نیز تاکید می کنیم که ردیاب و دزدگیر ماشین می توانند در کنار هم امنیت اتومبیل را تا حد بسیار زیادی ارتقاء دهند. در پایان پیشنهاد می کنیم برای خرید انواع ردیاب ماشین با شماره های اعلام شده در سایت جی پی اس خودرو تماس حاصل کنید. همکاران ما پاسخگوی سوالات شما هستند.