ردیاب کندو عسل

ردیاب کندو عسل

کاربرد های عجیب اما واقعی ردیاب شخصی آهنربایی  …!!!

با این که شرکت جی پی اس خودرو یکی از پر تجربه ترین و قدیمی ترین شرکت ها در زمینه ردیاب بوده و دارای سال ها تجربه در زمینه فروش ردیاب خودرو، ردیاب کوچک مخفی و سایر محصولات مرتبط می باشد، اما همواره کاربرد هایی برای ردیاب توسط مشتری ها ارائه می گردد که حتا برای پرسنل خود شرکت تازگی داشته و ذکر چند نمونه از آن ها در اینجا جهت اطلاع رسانی به سایر مشتری های عزیز خالی از لطف نیست.

یکی از تازه ترین و عجیب ترین کاربرد های ردیاب شخصی که توسط یکی از مشتریان مورد استفاده قرار گرفت، استفاده از ردیاب مخفی در داخل کندو های عسل برای جلوگیری از سرقت کندوهای عسل بود!!! که خوشبختانه منجر به دستگیری سارقین کندوهای عسل در منطقه سبلان اردبیل گردید که سال ها آسایش را بر دامپروران این منطقه سلب کرده بودند.

ردیاب ماشین و موتورسیکلت IR59

 بدین ترتیب که فردی با تماس با شرکت درخواست ارائه ی ردیاب مخفی ای را داشت که با جاسازی کردن آن در بخش زیرین کندوها نهایتا منجر به پیگیری بارهای مسروقه و پیدا کردن سارقین چند ساله ی کندو های این منطقه گردد. همکاران ما در شرکت، بدین منظور مدل ردیاب نظامی که دارای باتری فعال چندین ماهه و ویژگی های منحصر به فرد است را به ایشان پیشنهاد دادند. نهایتا این طرح هوشمندانه کارساز شد و کندوهای مورد استفاده به عنوان تله طبق معمول در تاریکی شب و در دامنه های سبلان توسط سارقین حرفه ای به سرقت رفت که ردیاب کوچک داخل کندوها سرانجام منجر به کشف محل اختفای سارقین و انبار کندوهای مسروقه آن ها گردید.

 شرکت جی پی اس خودرو  مفتخر است که بار دیگر ماموریت خود را به طور صحیح انجام داده و با خدمات خود قدم کوچکی را در راستای افزایش امنیت و آرامش مردم عزیز کشورمان برداشته است.

 

 

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
5 از 2 رای
پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *