ردیاب جیبی چیست؟ بررسی کاربرد جی پی اس همراه کوچک

استفاده از تکنولوژی در دنیای امروز تبدیل به بخش جدایی ناپذیر زندگی همه ما شده است. به طوری که حتی می توانیم با وسایل الکترونیکی رفت و آمد ها را نیز تحت کنترل خود درآوریم. قطعا پیشرفت تکنولوژی همان اندازه که کاربرد دارد می تواند نادرست استفاده شده و حتی سوء استفاده هایی را در پی داشته باشد که این یک امر انکار ناپذیر است. اما از آنجایی که فواید آن در برخی موارد حتی می تواند مراقبت از عزیزانمان را تضمین کند، تصمیم گرفتیم تا به بررسی یکی از جدید ترین های تکونولوژی امنیتی یعنی ردیاب شخصی بپردازیم.

امروز می خواهیم با محصولی پرکاربرد آشنا شویم که می تواند بسیاری از نگرانی هایمان را برطرف کند. در ادامه مطلب همراه جی پی اس خودرو باشید تا با هم با انواع و کاربرد های ردیاب شخصی، جدید ترین وسیله امنیتی که همه افراد می توانند آن را در اختیار داشته باشند آشنا شویم.

جی پی اس جیبی همراه یا ردیاب شخصی چیست؟

یکی از نگرانی های همیشگی ما در مورد مراقبت از عزیزانی است که در زندگی خود داریم. گاهی آن ها به اندازه کافی توانایی مراقبت از خود را ندارند؛ به عنوان مثال کودکان، سالمندان و حتی برای برخی افراد حیوانات خانگی جزو این دسته هستند.

خرید ردیاب شخصی

احتمالا شما هم تجربه پیش آمدن کار های ضروری را داشته اید که مجبور به ترک خانه و تنها گذاشتن فرزدان یا والدین سالمند خود شده اید. شاید هم گاهی اوقات با دوگانگی های تربیتی فرزندان مواجه شده اید که از یک طرف دلمان می خواهد فرزند عزیز ما مستقل و با اعتماد به نفس بار بیاید و از طرف دیگر نگرانی هایی در خصوص مراقبت کردن او از خودش ما را مضطرب می کند. این موارد باعث می شوند که یا از تنها فرستادن فرزندمان به جامعه خودداری کنیم یا خودمان را به تحمل سیلی از اضطراب ها دعوت کنیم.

خرید جی پی اس شخصی افراد

جی پی اس ردیاب شخصی یا ردیاب پرسنلی دقیقا همان ابزار امنیتی است که می تواند حلال مشکلات دنیای پر مشغله امروزی باشد. خوشبختانه این تکنولوژی بسیار پیشرفته هم هست و تنها کاربرد آن برای افراد نیست، برای مثال ردیاب خودرو یکی دیگر از کاربرد های این فناوری است، پس خرید جی پی اس ماشین گزینه مناسبی برای تامین امنیت دارایی شما به نظر می رسد.

موقعیت یاب شخصی یک دستگاه کوچک و قابل حمل است و قابلیت شنود صدای محیط اطراف را دارد. ضد سرقت های همراه شارژی هستند و به راحتی داخل جیب و کیف شما حمل می شود. همچنین می تواند به عنوان ردیاب خودرو نیز کاربرد داشته باشد.

بهترین ویژگی های جی پی اس همراه کوچک کدامند؟

ویژگی بی صدا و بدون نور بودن جی پی اس همراه، همان چیزی است که امنیت آن را بالا می برد و اجازه نمی دهد فرد دیگری جز مالک آن از حضور دستگاه با خبر شود.

کاربرد جی پی اس شخصی

برد نامحدودی که انواع جی پی اس شخصی دارد آن را برای استفاده روی خودرو ها آسان تر می کند. در این صورت هر اندازه هم که خودرو یا فرد مورد نظر دور بشود شما می توانید از طریق اپلیکیشن مربوطه آن را روی نقشه ردیابی و دنبال کنید.

حتما برای شما هم پیش آمده که کودک خود را به اردو فرستاده باشید و دلتان بخواهد او را در طول مسیر همراهی کنید. شاید هم تجربه زندگی مستقل و دور شدن از پدر و مادر سالمندی که به تلفن خود جواب نمی دهند را داشته اید. پس به خوبی با دلهره چنین لحظاتی آشنایی دارید و این دقیقا همان لحظه ای است که لزوم استفاده از جی پی اس افراد به خوبی لمس می شود. GPS های شخصی با داشتن امکان شنود صدای محیط، امکان باخبر شدن از تمام اتفاقات در حال رخداد را در اختیار شما قرار می دهد.

خرید جی پی اس شخصی پرسنلی

تنها لازمه استفاده از ردیاب پرسنلی نصب یک سیم کارت بر روی آن است. جای هیچ نگرانی وجود ندارد زیرا تمام محصولات ارائه شده در مجموعه جی پی اس خودرو قابلیت کار کردن با تمامی اپراتور های داخلی را دارند.

چند مدل ردیاب جیبی داریم؟

جی پی اس همراه، از نظر نوع شارژ و اهداف استفاده به مدل های مختلفی تقسیم می شود که در ادامه با آن ها بیشتر آشنا می شویم.

میزان ظرفیت باتری در جی پی اس های جیبی

مسیریاب همراه در سه مدل مختلف ارائه می شود که به ترتیب 12 ساعت، 3 روز و 10 روز شارژ را در خود نگه می دارند. طبیعتا با توجه به نیاز و استفاده ای که از ردیاب دارید، باید به حجم باتری دستگاه نیز دقت کنید.

جی پی اس شخصی ردیابی افراد

انواع ردیاب های شخصی بر اساس کاربرد

در یک دسته بندی کلی انواع جی پی اس های شخصی را می توان بر اساس کاربرد به سه دسته مختلف تقسیم بندی کرد:

برای مثال جی پی اس همراه کودک و سالمندان GR150، نمونه ای از ردیاب های شخصی است که می تواند احساس امنیت به کودک و سالمندان ما بدهد. از آنجایی که این افراد در معرض آسیب بیشتری قرار دارند با استفاده از موقعیت یاب شخصی می توانیم آن ها را با خیالی آسوده در خارج از خانه تنها بگذاریم.

GPS مورد استفاده برای حیوانات نیز در حقیقت نوعی از مکان یاب های شخصی است، با این تفاوت که امکانات محدودتر و قیمت کمتری دارد. حیوانات خانگی علاوه بر گم شدن در معرض خطر سرقت نیز قرار دارند. به همین منظور خرید جی پی اس حیوانات نیز راه حل مناسبی برای جلوگیری از گم شدن و یا سرقت حیوانات خانگی شماست.

خرید جی پی اس شخصی

دزدگیر جی پی اس دار خودرو نیز نوعی از ردیاب است که می تواند امنیت اتومبیل شما را تضمین کند. جی پی اس خودرو به راحتی بر روی خودرو نصب می شود و شامل انواع زیر است:

کاربرد های GPS پرسنلی افراد چیست؟

ردیاب شخصی و بدون نیاز به نصب، از لحاظ ابعاد بسیار کوچک است که با بیشترین دقت ممکن فرآیند ردیابی را انجام می دهد. با این تفاسیر برخلاف ابعاد و ظاهر کوچکی که دارد از امکانات یک ردیاب کامل و حرفه ای برخوردار بوده و پاسخگوی تمام نیاز های افراد از یک ردیاب است.

جی پی اس همراه علاوه برکاربرد های شخصی و خانوادگی برای شرکت ها نیز می تواند بسیار کاربردی باشد. به عنوان مثال از جی پی اس پرسنلی افراد برای همراه شدن با بازریاب و ویزیتور ها به منظور مدیریت بهتر کار و بهبود بخشیدن به کیفیت کار آن ها، کنترل و مراقبت مأموران و مراقبت از بیماران استفاده می شود.

کاربرد ردیاب شخصی

در واقع جی پی اس های همراه با هدف حفظ امنیت و مراقبت از افراد و عزیزان ما طراحی و ساخته شده است. اگر شما هم افرادی در زندگی خود دارید که نیاز به مراقبت و امنیت بیشتری دارند می توانید با توجه به نوع نیازی که دارید یکی از مسیریاب های شخصی را تهیه کنید. در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی های بهتر می توانید با شماره تلفن های اعلام شده در سایت تماس بگیرید. کارشناسان مجرب جی پی اس خودرو در تلاش برای رفع نیاز های شما به بهترین شکل ممکن هستند.

سوالات متداول

جی پی اس جیبی همراه چیست؟

جی پی اس جیبی یا شخصی، یک دستگاه کوچک ردیابی است. از جی پی اس جیبی برای تامین امنیت شخصی استفاده می شود. 

جی پی اس جیبی مناسب چه کسانی است؟

معمولا کودکان و سالمندان به دلیل شرایط خاص سنی بیشتر در معرض خطر قرار می گیرند. به همین دلیل کاربرد اصلی جی پی اس جیبی تامین امنیت کودکان و سالمندان است. 

جی پی اس جیبی چه ویژگی هایی دارد؟

با کمک ردیاب همراه می توان در هر لحظه از وضعیت عزیزان مان با خبر شویم. با استفاده از اپلیکیشن می توان به راحتی از جی پی اس پرسنلی استفاده کرد. در مقاله ویژگی های جی پی اس شخصی را با هم بررسی می کنیم. 

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. آرمین اندیشمند

  سلام وقت بخیر
  قیت خرید و شرایط دریافت جی پی اس همراه را می فرمایید. با سپاس

  1. پشتیبانی جی پی اس خودرو

   سلام دوست گرامی
   برای اطلاع از قیمت جی پی اس و خرید ردیاب مناسب با شماره های اعلام شده در سایت جی پی اس خودرو تماس حاصل کنید.

 2. سلام وقت بخیر
  تفاوت جی پی اس شنودار با جی پی اس معمولی در چیست؟ لطفا قیمت و نحوه خرید را هم اطلاع رسانی کنید.

  1. پشتیبانی جی پی اس خودرو

   سلام دوست گرامی
   جی پی اس های شنوددار امکان ضبط صدای محیط را فراهم می کنند. برای اطلاع از قیمت و خرید جی پی اس شنوددار می توانید با شماره های اعلامی در سایت جی پی اس خودرو تماس حاصل کنید.

 3. حسین رضوانی

  سلام و وقت بخیر
  استفاده از این ردیاب ها برای کسانی مثل سالمندان مناسب هست یا نه؟ کمی تردید برای خرید. لطف می کنید راهمایی کنید.

  1. پشتیبانی جی پی اس خودرو

   سلام دوست گرامی
   ردیاب های شخصی برای تمامی افراد قابل استفاده است . برای سالمندان نیز می توان از ردیاب کودک و سالمند استفاده کرد. پیشنهاد می کنیم اگر همچنان برای خرید مردد هستید با شماره های اعلامی در سایت تماس بگیرید. همکاران ما بر اساس شرایط شما بهترین راه حل را ارائه می کنند.

 4. امیر حسین لطیفی

  سلام وقت بخیر
  قیمت خرید جی پی اس جیبی همراه را می فرمایید؟ و اینکه چطور جی پی اس به دستم می رسد را هم توضیح بدید. ممنونم از شما