سیستم ردیاب GPS ترکر چیست و چه امکاناتی دارد ؟

سیستم ردیاب GPS ترکر چیست و چه امکاناتی دارد ؟

در دنیای امروزی که زندگی عموم مردم به تکنولوژیهای پیشرفته مجهز شده و باعث سرعت و سهولت در انجام امورات زندگی شده است و به زبان علمی با نصب و استفاده از وسایل و تکنولوژی های جدید اقدام به خرید زمان و آسایش روحی نموده و از بسیاری جهات در کوتاه ترین زمان می توانند چندین کار مهم را با هم انجام دهند و از جمله استفاده از گوشی همراه، اینترنت، ساعت های مچی، کارتهای عابر بانک و…

و همچنین تولید جی پی اس ردیاب توسط متخصصین شرکت جی پی اس خودرو .

ردیاب ترکر GPS را روی خودرو نصب کنید تا در صورت سرقت، در کمتر از یک دقیقه از محل اختفای خودرو خود با خبر شوید  سرعت حرکت خودرو، شنود داخل کابین و خاموش کردن خودرو نیز برخی از قابلیت های دیگر ردیاب خودرو می باشد. این قابلیت ها خدمت شایانی در جهت آرامش فکری هموطنان عزیز نموده است.

خرید ردیاب خودرو ارزان

یکی دیگر از این محصولات، جی پی اس شخصی قابل حمل نام دارد که توسط آن که قادر خواهید بود موقعیت افراد را مشخص و اطلاع رسانی نمایند ، همینطور ردیاب آهنربایی مگنتی فوق العاده قوی با شارژ یکساله و کمتر نیز در بازار عرضه کرده ایم که بدون سیم کشی قابلیت نصب در زیر خودرو را دارا می باشد.

ضمانت تعویض یکساله کلیه محصولات جی پی اس خودرو با خدمات پس از فروش 5 ساله  از مزایای خدمات رسانی این شرکت می باشد.

موارد استفاده سیستم ردیاب GPS ترکر در صنعت:

قبل از هر چیز و هر کاری بهتر است این سوال را از خود بپرسیم که چه کسی از این سیستم های ردیابی وسایل نقلیه استفاده می کند؟ و چه نوع از شرکت هایی می تواند از اجرای این فناوری GPS بهره مند شود؟

 سیستم جی پی اس خودرو چیست؟ 

  1. یک سیستم ردیاب وسیله نقلیه یعنی یک دستگاه جی پی اس در داخل خودرو  همراه با یک سرور مرکزی و نرم افزاراست که به کاربر اجازه می دهد تا وسیله مورد نظر  را از ایستگاه مرکزی پیگیری کند. 
  2.  اطلاعات با استفاده از ماهواره های موقعیت یاب  سرعت، موقعیت و جهت حرکت هر وسیله نقلیه در حال حرکت را ارائه می دهددستگاه در داخل وسیله نقلیه، موقعیت آنی و لحظه ای خود را در فواصل منظمی در طول زمان های مد نظر به نمایش می گذارد. در ارتباط با فاصله هم ، معمولا در هر یک تا دو دقیقه بسته به تنظیمات تولید کننده و مالک GPS نمایش داده می شود.

 

 دیگر مزایای خرید ردیاب خودرو

  1.  سیستم های ردیابی خودرو می تواند به کاهش هزینه های عملیاتی با هدف ویژه برای کسانی که سرعت و اتلاف سوخت برایشان مهم و ضروری است، و خواستار کاهش  مصرف بی رویه  این دو مولفه هستند. با تمرکز بر رانندگان و شغل ان ها، امکان دارد نه تنها کاهش هزینه های سوخت و تعمیر و نگهداری را در پی داشته باشد بلکه همچنین کاهش هزینه های بیمه را نیز منجر شود.
  2. با توجه به یاداوری های خودکار و هوشمندانه ای که صورت می گیرد و به همراه داشتن یک سرویس که تضمین کننده سرویس دهی منظم وسیله نقلیه نیز می باشد.همگی عامل های اساسی برای بالا بردن ارزش های فروش وسیله مورد نظر در صورت نیاز می باشند..همچنین جهت جلوگیری از جریمه های احتمالی مربوط به مسائلی چون مالیات به عنوان یک یاد اور دقیق و منظم خیلی خوب نقش خود را ایفا می کند.
  3. صاحبان کسب و کار می توانند کارکنان سازنده و خلاق  خود را پیدا کنند و از این اطلاعات برای پیاده سازی آموزش های بیشتر و بهتر یا حتی به عنوان یک پاداش جهت  ارتقاء اخلاق کارکنان خوداستفاده کنند.
  4. با داشتن اطلاعات دقیق در مورد محل نگهداری همه کارکنان، صاحبان کسب و کار در ارتباط با فعالیت های تجاری خود بسیار بهتر می توانند عمل کنند. به این معنی که آنها کنترل بیشتری بر شرکت و کارمندان خود دارند.
  5. بهره وری مناسب و بهتر از کارگران را می توان با حفظ ساعت های ناهار، کاهش توقف های غیر مجاز و کم کردن  درخواست های اضافی  کارگران  را نیز افزایش داد. با در اختیار داشتن اطلاعات دقیق در مورد محل نگهداری وسایل نقلیه در همه زمان ها، فعالیت های کارکنان را بسیار چشمگیرتر  می کند.    

 

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *