websimaaaaa

نظرات مشتریان

چند سال هست مشتری شرکت جی پی اس خودرو هستم و کیفیت ردیاب ها و سرورشون خوبه و همینطور پشتیبانی شرکت .به امید بهتر شدن در هر دو زمینه کیفیت محصولات و پشتیبانی کارشناسان جی پی اس خودرو.

                                                                       محمد برادران


سلام و خسته نباشید میگم به تمامی پرسنل محترم شرکت جی پی اس خودرو ، بازدیدکنندگان عزیز اگه به دنبال نصب یه دستگاه ردیاب خودرو با کیفیت، امنیت ، پایداری و پشتیبانی متعد و آموزش دیده هستید ، با خیالی راحت جی پی اس خودرو  رو انتخاب کنید . با تشکر

                                                                      سعید سبزیان پور


عرض سلام و احترام بنده به مدت هشت سال است از ردیاب های مختلف شما استفاده میکنم و خواهم کرد,چرا که در تمامی موارد نیاز من برطرف گشته. از تیم مجرب و مدیریت مجموعه جی پی اس خودرو  تشکر میکنم.

                                                               مدیریت موسسه زرنگاران آتی-میلاد حسین پناه


جی پی اس خودرو  همیشه به پشتیبانی خوبش معروفه.

                                                                 شرکت پخش ایگل تجارت


گروه جوان و متخصص جی پی اس خودرو  با استفاده از تجربه و دانش فنی در کنار اصل مشتری مداری یکی از برترین شرکت های ردیابی می باشند. تجربه شخصی ما با ایشان یکی از بهترین دوران کاری را برای ما رقم زده که هم اکنون بازخورد ردیاب خودرو های نصب شده توسط ایشان بسیار مثبت ارزیابی می شود. طراحی اپلیکیشن ساده ، کارای و کیفیت بالا ، زیبا و البته علمی، از ویژگی های جی پی اس های ارائه شده توسط این شرکت می باشد.

                                              حسین انتظاری مدیر شرکت بازرگانی تهران ترابر سایان


شاید شرکتهای بسیاری در زمینه نصب و فروش ردیاب خودرو، اشخاص و ناوگان وجود داشته باشد اما مطمئن هستم پاسخگویی و پشتیبانی متعهد، پیگیر و دلسوز در هر شرکتی وجود ندارد. جی پی اس خودرو به نظر من علاوه بر تخصص در سیستم های ردیاب، در پاسخگویی و پشتیبانی نیز بسیار عالی است.

                                                                   صادق پیری، مدرس دانشگاه